گلس و محافظ صفحه نمایش Samsung

سامسونگ یکی از محبوب ترین برندها در ایران است که گوشی های آن نیز طرفداران زیادی دارد. بسیاری از کاربران سامسونگ امکانات گوشی خود را با سایر برندها مطرح مقایسه می کنند و آن را وارد چالش های گوناگون می کنند و به بررسی برتری هر گوشی می پردازند.

سامسونگ هم روز به روز تلفن های همراه جدید ، با تکنولوژی های به روز را روانه بازار می کند و با برندهای دیگر به رقابت می پردازد. لذا مدل های متفاوتی از این گوشی در بازار موجود است که بعضاً بسیار گران قیمت نیز هستند.

بسیاری از ما برای اینکه به خوبی از گوشی خود مراقبت کنیم و از صدمه دیدن آن جلوگیری کنیم ، از گلس و محافظ برای گوشی های سامسونگ خود استفاده می کنیم. بدین شکل از آسیب های احتمالی که ممکن است به تلفن همراه وارد شوند ، جلوگیری خواهیم کرد.

احتمالاً تا به حال با قرار دادن گوشی همراه در جیب ، کوله و … آن هم کنار اشیاء تیزی مانند دسته کلید ، قلم ، سکه و چیزهایی از این قبیل ، خط و خش انداختن آن ها روی بدنه را دیده اید، اما با استفاده از محافظ ها ، جلوی اینگونه آسیب ها گرفته می شود.

بررسی انواع گلس و بهترین محافظ گوشی سامسونگ

انواع محافظ صفحه نمایش سامسونگ و گلس برای نمایشگر ، پشت گوشی و لنز وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان احتمال صدمه دیدن گوشی (از ضربه گرفته تا ایجاد خط و خش و …) را بسیار کم کرد.

از گلس های گوناگونی که می توان برای سامسونگ نام برد ، گلس فول کاور / فول چسب است که این نوع از محافظ به خوبی صفحه نمایش و افزون بر آن دور تا دور صفحه رویی موبایل را می پوشاند و از آن محافظت می کند. برخی از گلس های فول چسب ، نواری رنگی دور خود دارند که می توان آن را همرنگ با گوشی انتخاب کرد.

برخی گلس های دیگر نیز هستند که علاوه بر حفاظت از نمایشگر ، برای حفظ حریم شخصی مورد استفاده قرار می گیرند. گلس پرایوسی با زاویه ای که بین شما و افراد کناری شما ایجاد می کند ، مانع از دیده شدن صفحه نمایش توسط آن ها می شود. این گلس برای حفظ حریم شخصی است.

دو نوع محافظ دیگر نیز وجود دارد ، یکی گلس لنز سامسونگ که روی لنز قرار می گیرد و آن را در برابر آسیب های مختلف محافظت می کند و دیگری محافظ پشت است که از قسمت پشتی بدنه تلفن همراه به خوبی محافظت می کند.

البته بیشتر ، کسانی از محافظ پشت گوشی استفاده می کنند که برای گوشی خود قاب تهیه نمی کنند ، اما توصیه می شود که برای محافظت هرچه بیشتر و بهتر از بدنه ، از قاب محافظ Samsung استفاده شود.