پخش لوازم جانبی تکنوسان

 

پخش تکنوسان ، به عنوان بزرگترین سایت خرید عمده و وارد کننده ی محصولات جانبی موبایل و کامپیوتر ، کار پخش محصولات را به صورت حرفه ای آغاز کرده و تا کنون نامی شناخته شده در تمام کشور در حوزه پخش لوازم جانبی می باشد.

 

هدف این مجموعه توضیح گسترده و عادلانه اجناس به سراسر کشور با هزینه مناسب می باشد.

 

آدرس :

تهران – خیابان ولیعصر نرسیده به تقاطع طالقانی پاساژ پارسیان طبقه زیرهمکف واحد۲۱۱

کدپستی : ۱۴۱۶۹۵۳۶۹۶

شماره تماس :

۶۶۹۷۴۴۲۲ (۰۲۱)


 

عرضه محصولات در تکنوسان به دو صورت انجام می گردد

 

 

  • عرضه محصولات به همکاران و مغازان داران صنف کامپیوتر و موبایل با قیمت رقابتی روز بازار

 

  •  عرضه محصولات به مشتریان و خریداران محصولات کامپیوتر و موبایل با قیمت منصفانه

 

 

 

صاحب امتیاز: مرتضی حسومی

داستان تکنوسان

همه چیز از یک نیاز شروع شد. نیاز به خرید بازه متنوعی از کالا که وقت و انرژی زیادی رو از همه می گرفت. اگه مغازه دار بودی باید یا مغازه رو تعطیل می کردی و یا می سپردی دست شاگرد و خودت راه میوفتادی دنبال خرید کالا از این مغازه به اون مغازه. مشکلات ارسال بار و جور نبودن اجناس و بالا زدن قیمت ها تو فاکتور که جای خود! تازه این برای کسایی بود که تهران یا شهرهای بزرگ زندگی می کردند و دسترسی به بازار براشون آسان تر بود. همینجا بود که جرقه ای توی ذهن ما شکل گرفت.

چی می شد اگه یه سایتی بود که کل کالاهایی رو که یک مغازه دار نیاز داره کنار هم موجود داشته باشه و قبل از خرید قیمت همکاری رو بشه دید و با بقیه جاها مقایسه کرد؟!

با یه کمی سرچ متوجه شدیم که مثله اینکه قبل از ما هم یه سری افراد این ایده به ذهنشون رسیده و سایت ها و کانال های فروش همکار لوازم جانبی رو راه اندازی کردن. اما با کمی چک کردن می تونستی ببینی که چه ضعف هایی دارند و چه بهبودهایی میشه داد. پس هدف مشخص شد:

ساخت بهترین و بزرگترین سایت پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر ایران

استارت کار زده شد. سایت که شروع به کار کرد ، نیش و کنایه های همکارها شروع شد. مگه کسی هم اینترنتی خرید می کنه. پولتون رو دور نریزید. بچه بازی که نیست و …

اما هیچ کدوم از این نظرات منفی باعث نشد که دلسرد بشیم. تلاش کردیم و تلاش کردیم. تا ماه ها سودی که نداشت هیچ حتی سایت هزینه خودشو هم بازده نداشت. اما ما به مسیرمون ایمان داشتیم و بعد از کلی مشکلات ، کم کم داشتیم به اهدافمون می رسیدیم. مغازه دارهایی که از شهرهای مختلف تماس میگرفتن و نحوه آشنایی با مجموعه رو از طریق سایت اعلام می کردن. این فیدبک ها انرژی مثبتی بود تا بیشتر تلاش کنیم. انقدر تلاش کردیم که تونستیم بشیم بهترین سایت خرید عمده لوازم جانبی ایران. به این سطح هم قانع نبودیم. هر روز سعی می کردیم مشکلات رو پیدا کنیم و راهکارهایی برای بهبود پیاده کنیم. تنوع کالایی رو بالا ببریم و … . دیگه با نزدیکترین رقیبمون تو سایت های خرید عمده اختلاف قابل توجهی گرفته بودیم. اما ما به سطح فعلی قانع نموندیم و شروع کردیم به یک ماجراجویی جدید.

راه اندازی بخش فروش یوزر

تا قبل از این تمام تمرکز ما فقط فروش همکاری و عمده بود. اما حالا دنبال یک چالش سخت تر با رقبایی سخت تر بودیم. باید با حفظ کیفیت موجود و راضی نگه داشتن همکاران و مغازه دارها سایت رو به سمتی می بردیم که بتونه تو همه فاکتورها با سایت های معروف بازار آی تی رقابت کنه.

دوباره آیه یاس خوندن ها شروع شد: تا وقتی دیجی کالا هست کی از شما خرید می کنه؟ می دونید چقدر دردسر داره؟ و ….

اما ما همیشه از چالش استقبال می کنیم. معتقدیم سختی کاره که باعث پیشرفت میشه. البته تو این راه تمام تلاشمون اینه که نه تنها سطح کیفیت خدمات عمده پایین نیاد بلکه با اضافه شدن کالاهای برند و یوزرپسند به سایت و ایجاد گردش، سبد کامل تری برای خرید رو در اختیار همه قرار بدیم. ما قرار نیست توقف کنیم اما همیشه مشکلات وجود خواهند داشت. ممنون میشیم که تو این راه شما هم راهنمای ما باشید.